راهنمای تمیز کردن پادری آلومینیومی

هنگامی که یک پادری آلومینیومی را در ورودی یک شرکت، ساختمان اداری یا خانه‌ی مسکونی نصب می‌کنید، امنیت و حفاظت سطح ورودی ساختمان را افزایش می‌دهید

افزایش دهنده دوام پادری آلومینیومی

 

پادری آلومینیومی

هنگامی که یک پادری آلومینیومی را در ورودی یک شرکت، ساختمان اداری یا خانه‌ی مسکونی نصب می‌کنید، امنیت و حفاظت سطح ورودی ساختمان را افزایش می‌دهید. پادری‌های آلومینیومی با توجه به اندازه و کیفیت متفاوتی قابل تهیه هستند. اگر از یک پادری آلومینیومی با کیفیت برای ورودی یا خروجی محیط کار یا ساختمان مسکونی استفاده کنید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که این پادری به شما سال‌ها خدمت می‌کند و از ورود گرد و غبار و کثیفی‌ها به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند. همانند دیگر وسایل و مواد، پادری آلومینیومی نیاز به مراقبت دارد. یکی از جلوگیری‌های مهم در مراقبت از پادری آلومینیومی تمیز کردن آن است.

جارو کشی منظم

بهتر است هر چند وقت یکبار پادری آلومینیومی را با جاروبرقی تمیز کنید تا گرد و غبار و خاکی که پادری به خود می‌گیرد، از بین برود. در مکان‌های پر رفت‌وآمد و پرتردد، به ویژه در روزهای بارانی، ممکن است نیاز به جاروکشی روزانه دوبار باشد.

شستشو با شلنگ

اگر می‌خواهید پادری آلومینیومی‌تان را تمیز‌تر کنید، می‌توانید از فشار آب شلنگ برای شستشو استفاده کنید. پادری آلومینیومی را از ورودی یا خروجی ساختمان بردارید و در محیطی مانند حیاط، آن را با فشار آب شستشو دهید. پادری آلومینیومی‌های دارای لایه‌ی لاستیکی نیز با فشار آب به خوبی تمیز می‌شوند.

استفاده از شوینده و آب

پادری آلومینیومی

بعد از مدتی از استفاده از پادری آلومینیومی، باید آن را با ترکیبی از آب و شوینده بشویید. این کار باید هر چند وقت یکبار انجام شود. اگر پادری آلومینیومی در مکانی استفاده می‌شود که رفت‌وآمد زیاد و پرتردد است، مناسب است هر هفته یکبار به این روش پادری را بشویید. استفاده از آب و محلول شوینده در فصل‌های بارانی به تمیز ماندن پادری کمک می‌کند. سعی کنید از شوینده‌های بی‌اثر و خنثی برای پاک‌سازی لکه‌های پادری استفاده کنید، زیرا استفاده از مواد شیمیایی قلیایی یا اسیدی ممکن است به رنگ لاستیک پادری آسیب برساند.

خشک کردن مناسب

هیچ‌گاه پادری آلومینیومی را برای خشک‌شدن تا کنید. بهتر است آن را بر روی سطحی پهن کنید تا خود به طور طبیعی خشک شود.